Suzuki Wagon 1.3 Kamio AUTOMATIKE -00

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Dorian F 31 Jan 21:10 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë makinë për 9 670 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 150 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Suzuki
Modeli: Wagon R+
Suzuki wagon 1.3 benzin
Kamio AUTOMATIKE
VITI 2001
Kondicioner
goma te reja
disqe 14
abs
air bag
ne gjendje shum te mire dhe me dogan te paguar gati per tu targuar

cmimi arsyshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim