Ssanguong REXTON -05

Shitet nga: Adi 26 Nën 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 35 970 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

8 000 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ssangyong
Modeli: REXTON
Makina eshte ne gjendje shum te mir motorrike dhe gjenerike. Letrat 4 muaj qe Jan prer ,,gomat 90% esht shum e paster si makin fotot tregojn vet..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim