Ssangyong Kyron 06 2.0 dizel -06

Shitet nga: ani 26 Nën 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 32 820 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 300 EUR

Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ssangyong
Modeli: Kyron
makina eshte shum e paster si jashte dhe mbrenda..sherbimet te gjitha te bera si ana motorike dhe gjenerike vaj filtra te druara dhe vaj i kamjos i druar..latrat ika deri ne 24/03/2017 makina eshte e gacme per cdo lloj prove...cmimi i diskutuar flm mundesi drimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim