Ssangyong Kyron 06 2.0 dizel -06

Shitet nga: ani 15 Dhj 12:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 30 120 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 700 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ssangyong
Modeli: Kyron
makina eshte shum e paster si jashte dhe mbrenda..sherbimet te gjitha te bera si ana motorike dhe gjenerike vaj filtra te druara dhe vaj i kamjos i druar..latrat ika deri ne 24/03/2017 makina eshte e gacme per cdo lloj prove...cmimi i diskutuar flm mundesi drimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim