Okazion Ssangyong Korando

Shitet nga: Ssangyong corean 21 Nën 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 24 730 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 500 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ssangyong
Modeli: Korando
Shitet foristrad toyota corean motorr 2.0 nafte
Makina eshte ne gjendje perfekte
Kilometra origjinale
Klima
Navi me cd dhe usb
4x4
E gateshme per cdo lloj prove
Letra te paguara deri ne gusht 2018
Cmimi i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim