Renault

Shitet nga: ... 31 Gush 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Vel Satis
Shitet renault 3.0 naft ne gjendje shum
Te mir motorrike dhe xhenerike kamio automatike disqe alumini me 270 mij km
Cmimi 2500€ pak i disk
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim