U shit Renault scenic 1.9 Naft Kamio Automat-07

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Dorian F 13 Sht 08:41 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë makinë për 16 190 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 600 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Scenic
Renault Scenic 1.9 Nafte 140CV . Kamio AUTOMATIKE , . viti 2007, computer di bord, klima, sensor parkimi , sensor drite dhe shiu, sallon lekure kafe sediljet me ngrohje, xhama pasqyra elektrike, pasqyrat me palosje, AIRBAG, ABS, ESP, goma 70%, 2 celsa me pult me dogan te paguar gati per targa
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim