reno 2002

Shitet nga: ladi 04 Gush 00:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 7 190 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 600 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Scenic
makina esht ne gjendje te mir pume si ne pjes xhenerike dhe ne motorr 1600 eu e diskutushme
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim