Shitet Renault Megane

Shitet nga: Eldi 19 Gush 10:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 10 790 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 400 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Megane
Makina eshte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorike.Eshte 1.5 nafte,clima + kondicioner, shume e paster si brenda dhe jashte.E sapo dale nga servisi,Vaj+filtra te sapo ndruara.Eshte shume ekonomike.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim