Renault Megane viti 2010 1.9nafte manual

Shitet nga: Toni 14 Sht 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 22 480 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 000 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Megane
Shitet makina renault megane viti 2010 1.9nafte.Makina eshte ne gjendje te mir motorike xhenerike dhe estetike eshte full options na te gjitha shume ekonomike goma te reja navigator 6marsha+R salloni lekur dhe gamosh
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim