RENAULT MEGANE 1.5 NAFT

Shitet nga: Eri 19 Korr 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 11 240 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 500 EUR   2 900 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Megane
RENAULT MEGANIE 1.5 NAFT SHUM EKONOMIK GJENDJE PERFEKTE TE GJITHA SHERBIMET E BERA GOMA 100%TE REJA MAKINA ESHT SHUM E MBAJTUR SI JASHT DHE BRENDA TAPICERIA GJYSEM MESHIN GJYSEM RROB BUTON START NDEZJE 2 PULTE PILOT AUTOMATIK ME BUTONA NE TIMON BLUTUTH PER TE FOLUR NE TELEFON ME BOKSET E MAKINES USB CD AUX XHAMA ELEKTRIK CDO GJE NE MAKIN ESHT FUNKSIONALE CMIMI I DISKUTUESHEM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim