Renault Megane 1.5 dci

Shitet nga: Bledi 22 Gush 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 7 640 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 700 EUR   2 000 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Megane
Shitet Renault megane 1.5 nafte me te gjitha dokumentet e paguara deri ne 31 dhjetor 2019.makina ka 180 mije km origjinale dhe esht ne gjendje shum te mire xhenerike , 4 ammortizzatore te rinje, esht shum ekonomike. Shitet per arsye mos perdorimi cmimi i diskutushem . Tel 0698385095...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim