SUPER OKAZIONN !!! RENAULT LAGUNA!! MUNDESI NDRIMI

Shitet nga: RENAULT 14 Sht 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Laguna
MAKINA ESHTE ME LETRA DHE SHERBIME TE KRYERA, NE SUPER GJENDJE MOTORIKE XHENERIKE, SUPER EKONOMIKE, SHUM E MBAJTUR PA GERVISHJE.
1.9 DIEZEL , ME KLIMA, KOMANDA NE TIMON..ETJ
FULL OPSION
MUNDESI NDRIMI !!!!
PER CMIMIN DHE INTERES TJETER
0699851062
Watsap...viber
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim