Shitet reno clio

Shitet nga: Ismail 07 Gush 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 000 LEK

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Clio
Reno clio viti 2002 1.2 benzine
Kilometra 230000
Letrat deri ne janar 2020
Cmimi 2 miljon
Makina shume e mire nga ana motorrike dhe xhenerike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim