Shitet Renault Clio 2002 1.5 Nafte [Manual]

Shitet nga: Olti Sot 03:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 7 640 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 700 EUR   1 900 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Clio
Shitet renault clio 1.5 dci vit prodhimi fundi i 2002. makina eshte ne gjendje perfekte si mekanikisht dhe estetikisht.
Cdo opsion eshte funksional.
Me letra te paguara.
Ska nevoj per asnje sherbim eshte e gatshme per cdo lloj prove .
Cmimi i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim