Renault Clio

Shitet nga: Renato 17 Sht 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 5 850 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 300 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Clio
Okazion makina eshte ne gjendje te shkelqyer me sherbime te bera motorrike dhe xhenerike
Cmimi 1300 euro i padiskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim