renault clio 1.2 2005 93mij km

Shitet nga: reno 20 Gush 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 8 770 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 950 EUR   2 400 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Clio
reno clio 1.2 benzin 16v viti 2005 me 93mij km ne gjendje perfekte,shume e paster si jasht dhe brenda,kondicioner,cdo sherbim te ber,taksa dhe sig te paguara cmimi 2400 i diskitushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim