🇨🇭 Okazion-Opel-Zafira-Benzin+Gaz🇨🇭

Shitet nga: Xxx Dje 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 13 490 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 000 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira
Shitet opel zafira 2.2 benzin-gaz..
Makina ka ardhur nga zvicra kilometra origjinale te certifikuara....gjendja e makines shume e mire e perdorur per familje.. serdiljet me ngrohje ...makina eshte me letra te sapobera....ka 8 goma bashke me disqe ..gomat e dimrit jan te reja ....shum ekonomike dhe e paster si duket dhe ne foto....impianti gazit me 3 vjet garanci .. ....cmimi 3000 euro pak i diskutueshem ....kontakt-tel+wtsp +355694266066
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim