Opel Meriva dizel viti 2004

Shitet nga: Opel Dje 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 11 240 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Meriva
Opel Meriva 1.7 nafte, viti 2004, kambio manuale, kondicioner, radio CD, komanda ne timon, xhamat elektrik, te zinj original mbrapa, pasqyra elektrike, dhe te gjitha sherbimet e tjera te bera, kit rrip faze, amortizator 4 te rinj, bateri, gomina, ferroda te reja, vaj filtra, goma etj.
Makina ne gjendje shum te mir dhe teper ekonomike,
cmimi diskutueshem...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim