Okazion Opel Meriva 1.7 Naft kamio manual -06

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Dorian F Dje 18:04 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë makinë për 12 950 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 880 EUR   3 200 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Meriva
Opel Meriva 1.7 Naft Viti 2006 Kamio manuale Klimatronic digitale Radio Cd origjinal ABS 6 Air bag Tel Bluetooth Komanda ne timon Disqe 15 Goma 90% 2 Celsa Me dogan te paguar gati per tu targuar Ne gjendje te shkelqyer dhe Shum e paster Cmimi ______
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim