Opel astra 2000 nafte viti 2000

Shitet nga: ani Sot 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 6 740 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 500 EUR   1 700 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Opel astra me portobagazh ne gjendjete mire motorike dhe xhenerike. .Makina eshte me dokumenta deri ne dhjetor 2019
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim