OPEL ASTRA 1.7 CDTI 2006

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: AutoErvin Dje 09:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 15 740 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 500 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
OPEL ASTRA 1.7 CDTI 2006. MAKINA SAPO KA ARDHUR NGA ITALIA ME DOGANE TE PAGUAR. POSEDON XHAMA ELEKTRIK. PASQYRA ELEKTRIKE. ABS. ESP. AIR BAG. ESHTE SHUME EKONOMIKE. E PASTER SI BRENDA DHE JASHTE. 3500 € I DISKUTUESHEM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim