Nissan X-trail Benzine

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Auto ilir & david Dje 09:40 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

16 800 EUR

Viti: 2015
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: X-Trail
Motorr 2.5 benzine 4 cilindra (pistona) super per impiant gazi,kambio automatike,tavan panoramic (xhami),kamera 360grade,sedilje elektrike lekure dhe me ngrohje,drita ksenon inteligjente dhe led, navigator,klima tronic 2 zona,ndezja start stop,2 celsa,dogana e paguar.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim