Nissan navara, mitsubishi,mazda,ford, v.2006 4x4

Shitet nga: Enver 15 Gush 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 30 570 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 800 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: Navara
Okazion,,,okazion,,,okazion,,Makina punon shum mir pa ndryshk me dogan 4 duer makina eshte e gatshme per cfar do lloj prove dhe kontrolli makina ka nje motor super te shkelqyer
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim