Nissan Micra Automatike Klima Gjermania

Shitet nga: Albani 17 Sht 08:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 12 140 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 700 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: Micra
Okazion Nissan Micra 1.3 Automatike Klima 3-dyer disqe alumini komanda ne timon liber sherbimi dhe kontroll teknil Tüv ne Gjermani dogane e paguar dhe targa te saponxjerra per here te pare me prill 2019 dhe te paguara me sig minikasko deri me prill 2020. Cmimi i panegocueshem ideale si makine e vogel.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim