Nisan Micra Gaz/Benzinë

Shitet nga: Toni Dje 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 4 950 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 100 EUR   1 500 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: Micra
Shes nisan micra, viti 1999, motor 1300cc. 16 valvula. Karburanti benzine-gaz. Ulëset i ka meshinë. Me kondicioner funksional. Vaj filtra te bera para 5 ditësh. Dhe te gjitha letrat e sapo prera. Impianti është NLP për 4 pistona. Kolaudimi i behet keto dite nga ana ime. Cmimi pak i diskutueshem. Cel: 0685608072
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim