Fier

Shitet nga: Aurel 05 Gush 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 17 980 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 000 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mitsubishi
Modeli: Space Wagon
Shitet mitsubishi shogun sport ne gjendie te mir mekanike dhe xhenerike esht me timon angles esht me lerta deri ne fund te tetorit 2019
Ose nndrrohet me l200 nisan navara.i te njejtit vit prpdhimi tyota pikapa kush esht i interesuar te kontaktoi ne numri 0692321679 ose ne uajzap 00393667472297 cemimi 4000 euro i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim