Mitsubishi Pajero Okazion

Shitet nga: Mitsubishi 03 Gush 08:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 17 980 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 000 EUR

Viti: 1991
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mitsubishi
Modeli: Pajero
Marka 👉🏻Mitsubishi
Modeli 👉🏻Pajero GLS
Viti👉🏻1991
Forca motorrike👉🏻2.5
Lloji i kambjos 👉🏻Manual
Karburanti👉🏻nafte
Kilometrat 👉🏻152.000
Cmimi👉🏻4000€
Nr kontakt 👉🏻0683595555
Pershkrimi 👉🏻Makina ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike ,e futur ne dhjetor ne shqiperi , goma te reja te 4 + gomen rezerv ,e pajisur me vinxh (arganello) ,drita mjergull, cmimi i diskutushem ,mundesi nderrimi
Km origjinale te tera sherbimet e bera te Mitsubishi ne ,mundesi nderrimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim