Mitsubishi Outlander 4x4 2007 7 vende

Shitet nga: Erjon Sot 05:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 33 720 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 500 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mitsubishi
Modeli: Outlander
Mitsubishi OUTLANDER 2.0 diesel 7 vende 4x4
E ardhur nga Zvicra ne fund te gushtit 2018! Letra te paguara deri ne fund te gushtit 2020!
Ne gjendje xhenerike dhe mekanike eshte perfekte sepse sapo i eshte bere servis (kit rrip faze + pomp uji , vaj + filtra + ferrotat e perparme,tensioner rripi dhe pulexho gjeneratori) Kambio manuale 6 marshe Konsumi minimal Cambio dhe freksioni perfekte Makina ka 2 celesa dhe dy pal goma dimri me disqe hekuri 16” dhe vere me disqe alumini 18” aktualisht ka te montuara gomat e veres.
Opsionet: Kondicioner/clima Xhama elektrik,Fendinebbia Radio 6cd Xhama te zez origjinal ,Airbag Komanda ne timon Computer bordi Pilot automatik Bluetooth Abs Kontroll diferenciali , ganxh terheqse etj
6,7 l/100 km (comb.)
8,5 l/100 km (urbano)
5,7 l/100 km (extraurbano)
Euro 7500€(Pak i diskutueshem)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim