MITSUBISHI BENXIN,,AUTOMAT, 84 000 KM !🇨🇭🇨🇭

Shitet nga: Kesi 19 Sht 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 33 270 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 400 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mitsubishi
Modeli: Outlander
Shitet mitsubishi outlander sport i sapo ardhur nga zvicra
Kolaudimi i sapo ber ne zvicer sherbime totalisht vaj filtra disko frena te reja para mbrapa rripi motorrit etj .
Viti 2008
Km 84 000 !!!!!!!!!!! Me garanci
Kamjo automatike
2 pal goma dhe disqe ( dimri dhe vere).
Benxin & gas 2.4 cc.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim