shitet mitsubishi L200

Shitet nga: asllan 28 Dhj 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 LEK

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mitsubishi
Modeli: L200
shitet mitsubishi L200 ne gjendje shum te mir motorike po ashtu dhe xhenerike sherbimet te bera kohet e fundit makina shitet per arsye mos perdorimi sepse personi ndodhet jasht shtetit
Makina esht e paisur me te gjitha dokumentat e nevojshme po ashtu dhe sherbimet
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim