SHITET MITSUBISHI L200 2.5 Naft

Shitet nga: Renald 09 Jan 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 31 020 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 900 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mitsubishi
Modeli: L200
Shitet Mitsubushi L200
Dokumenta deri ne qershor 2018
Viti 2001
Motorr 2.5 Naft 4x4
Makina eshte ne gjendje perfekte te gjitha sherbimet e bera te katra gomat e reja.
Me dy kondicioner dhe me sob.
Makina eshte full
Tele 0692761389
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim