OKAZION!!!! Mitsubishi L200 4x4

Shitet nga: L200 19 Korr 10:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mitsubishi
Modeli: L200
Makina esht ne gjendje te perkryer si motorrike,estetike dhe xhenerike - e ka cdo sherbim te ber ne koh dhe sic e shihni dhe nga fotot esht makin teper e mbajtur,..Makina nuk ka nevoj per as me te voglin sherbim..Taksa,siguracion,kualidim deri ne Nentor 2019
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim