OKAZION. Mitsubishi L200 4x4 viti 2011

Shitet nga: Mario 27 Pri 11:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

10 000 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mitsubishi
Modeli: L200
Shes Mitsubishi L200 4x4 motor 2.5 did me dopjo gabin.viti prodhimit 2011.ne gjendje super te mire motorike,xhenerike dhe estetike.gomat te sapo nderruara te reja.vajrat filtra.rrip faze set.freksioni set.te gjitha sherbimet e bera te garantuara.me letrat e paguara deri ne dhjetor 2019. Shitet okazion per arsye emigrimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim