Mitsubishi l2004x4 v.2007 2 porta

Shitet nga: enver 05 Pri 08:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 30 120 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 700 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mitsubishi
Modeli: L200
Makina eshte ne gjendje shum te mire 4x4 goma te mira motorri imir kamio e mire e gatshme per cdo lloj prove dhe kontrolli
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim