Mitsubishi l200

Shitet nga: Baci 05 Dhj 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

9 300 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mitsubishi
Modeli: L200
Shitet mitsubishi l200 ne gjendje perfekte shum i mbajtur pa asnje gervishje dhe shum i fuqishem shitet per ersye emigrimi.cmimi 9300 euro i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim