Mitsubishi L200//2009//2.5nafte

Shitet nga: Auto Germany Sot 07:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 31 920 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 100 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mitsubishi
Modeli: L200
Makina eshte ne gjendje te shkelqyer teknike dhe inxhinjerike.Makina ka km te vetat.Eshte shume e paster dhe shume e mbajtur.Makina eshte dopio gabine dhe e gatshme per cdo lloj prove.
Per me shume info kontakte ne 0696376606
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim