Mitsubishi L200//11.2005//2.5 nafte//4X4

Shitet nga: -- 24 Pri 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 32 820 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 300 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mitsubishi
Modeli: L200
Makina eshte ne gjendje te shkelqyer teknike dhe inxhenjerike.Makina eshte e ardhur nga Austria.Ka 286355 km te vetat.Makina eshte e pajisur me liber sherbimi.Per me shume informacion kontaktoni ne 0696376606
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim