Mitsubishi L 200

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Auto Fier 24 Gush 11:53 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë makinë për 35 070 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 800 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mitsubishi
Modeli: L200
Mitsubishi L 200 4x4 ne gjendje te shkelqyer motorrike,xhenerike dhe opsionale e vitit 2004,dogane e paguar,full liber sherbimi e gatshme per kontroll dhe targim!

Mitshubishi L200 dhe c’do fuoristrade Pick Up!

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim