Mitsubishi L 200 tek der 4x4

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Auto Fier 29 Qer 19:46 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë makinë për 29 670 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 600 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mitsubishi
Modeli: L200
Mitshubishi L200 tek dere ne gjendje te shkelqyer motorrike e mekanike e zh’doganuar e gateshme per c’do kontroll dhe pune.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim