Mercedes Benz S class 400 Hybrid Lungo nderrohet

Shitet nga: Renato 18 Gush 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

20 500 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Hibrid
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: S-Class / Mercedes-Benz
Modeli: S 400
MERCEDES-BENZ S400 Hybrid 3.5 V6 BENZIN LUNGO HYBRID VITI 2011MODEL USA 209.000 KM TE VETAT OPSINET , KONSUMI 7.5 LITRA ,TIMON DRURI MULTIFUKSIONAL , SENDILET MEMORIE,NGROHJE, FTOHJE,MASAZH, DYNAMIC DRIVE , DRITA INTELIGJENTE XENO BIXENO , BAXHA ,DYERT ME THITHJE , START STOP , KEYLESS GO , SENSOR + KAMER PARKIMI , BAGAZHI HAPJE MBYLLJE ME BUTON , XHAMI I PARE DHE MBRAPA JANE TRIPLEX , XHAMA ME NUANC PASQYR , MUZIKA HARMAN/KARDON , 6 DVD, KART MEMORIE, BLUETOTH, TELEFON , NDRICIMI BRENDA ME TRE NGJYRA , PERDE ELEKTRIKE , PASQYRA ME MBYLLJE DHE ANTIVERNUESE , GOMA TE REJA SA PO JANE VENE , DISQE 19'' , ECO SYSTEM, FIKET NE TRAFIK , HOLD SYSTEM ,AIRMATIK .

Mundesi nderrimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim