Mercedes S 320 luk 2012 panorama lungo Full....

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Dorian F Dje 18:30 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: S-Class / Mercedes-Benz
Modeli: S 320
-S KLASS 320 CDI L+VERSION -Fundi-2006 Limited- -Dyert sistem thithje,Xhamat te Polarizuar -Tavani Panoram dhe lekure e Zeza , -Perde Ansore dhe Mbrapa me buton -Sedilje Perpara & Mbrapa-Sistem Ngrohie Masazh -Inpjanti Muzikes i Markes Harman Kardon DVD,TV,AUX,MP3,Telefon,3 Pulte etj.. -Sistem kamere -Mbrapa,Radar shpejtsie -Super Full Boja- -Goma Disqe 19-Zoll te reja te markes Bridgestone -Servise te kryera Rregullisht,dy çelsa Dok te Paguara .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim