Mercedes Benz Sprinter 313 CDI

Shitet nga: Martin Dje 18:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 31 470 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 000 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Model tjetër
Mercedes Benz Sprinter 313 CDI te kuqe.viti 2006,targa shqiptare,makina ne gjendje shum te mir,e ardhur nga gjermania,modeli me I madh per gjatesi dhe lartesi,I gatshem per cdo prov.nr WhatsApp +491782484843
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim