Ml350 BLUETEC GrandEdition e Bardh DIAMANT-11

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Dorian F Sot 11:25 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2011
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: ML-Class / Mercedes-Benz
Modeli: ML 350
MERCEDES-BENZ ML350 BLUETEC #GrandEdition #Bianco #DIAMANTE 2011 NUK KA TAKS LLUKSI 4-MATIC 161 000 KM KAMBIO AUTOMATIKE 7G EURO 6 ME DPF ME DISQE 20' ME 4 GOMA DIMRI 100% XHAMA TE ZINJ ORGJINAL Sensor drite -Drita Bi-Xenon qe ndjekin kthesen kur kthen timonin , larje feneresh -Navigator -Pilot Automatik -Limitator shpejtesie -Marsha ne timon  SENSORE PARKIMI PARA DHE MBRAPA , pasqyra elektrike , pedana ansore Klima , kseno ,navi te madh .. RADIO CD bagazhier 6 cd NAVI GPS TEL BT SEDILJE ELEKTRIKE Me ngrohje SALLON LEKURE I ZI QEPJE ME DOR SHUM I PASTER NGJYRA E ZEZE . SHERBIME TE SAPO BERA VAJ MOTORI VAJ KAMBIO Ne gjendje shum te mir motorike -xhenerike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim