Mercedes ml 350 bluetec full options 2011 okazion

Shitet nga: Bojken Sot 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

14 000 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: ML-Class / Mercedes-Benz
Modeli: ML 350
Mercedes Benz ML 350 BLUETEC BLUEFFICENCY 4 MATIC FULL OPTIONS viti fund 2011 2987cc ngjyre e bardhe kamio automatik steptronic 7G marsha f1 +/- ne timon , disqe 19 goma te reja km origjinale Full opsion televizor mbrapa buton start/stop dyert hapen mbyllen me gisht pa perdorur fare pultin bagazhi hapet mbyllet me buton serdile me memorie fryrje/cfryrje ngrohje para dhe mbrapa tavan xhami panoramic sensor parkimi para mbrapa kamer parkimi klima zone fener full led intelligent light system kthehen sipas drejtimit te timonit stopa led timon me ngrohje pasqyra me trekendesha sinjalizues bokse haman AUX MP3 e shum opsione te tj Makina eshte ne super gjendje shume e paster dhe full options Cmimi 14000€ i diskutueshem Me mundesi nderrimi ( me nderrim cmimi ndryshon) cel 0695617979
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim