Mercedes-Benz ML 320 CDI 4 MATIC 2007

Shitet nga: Mercedes-Benz Sot 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripΓ«rtΓ«rini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

10 500 EUR   12 500 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: ML-Class / Mercedes-Benz
Modeli: ML 320
Shitet Merecedes Benz Ml 320 CDI 4 Matic fund viti 2007. Makina ka 199.000 km origjinale te verifikueshme. . Te gjitha sherbimet te bera tek Auto Star Albania dhe gjithashtu Mercedes- Benz Fier me pjese origjinale dhe liber sherbimesh. Gjithashtu Vaj dhe filtra te nderrurar si per motorrin dhe kamion Genuine Merecedes OEM. Makina eshte mbajtur per qef dhe gjithmone ne garazh te mbuluar. Letra te paguara deri ne Prill 2020. Nuk e kap taksa e luksit.
Kilometrat jane verifikuar ne momentin qe ka hyr ne Shqiperi te Auto Star Albania.
Opsionet:
-📌 Lekure shume e paster ngjyre bezhe
-📌 Sedilje me memorje me 3 pozicione dhe levizje autmatike
-📌 AIR MATIC ( jastek ajri ulet dhe ngrihet sipas terrenit 2 pozicione sport, comfort)
-📌 Klima Bizonale
-📌 Sunroof
-📌 Sensor shiu
-📌 Sensor drite
-📌 Sensor parkimi
-📌 Sensor Gomash
-📌 Easy entry me levizje automatike timoni.
-📌 Navigator + Bagazhiere + telefon (+ Navigation Disk) + AUX
-📌 2 Celesa Origjinal
-📌 Pasqyra me Palosje automatike
-📌 Drita Xenon – bixenon me levizje
-📌 Xhama te pasem te erresuar
-📌 Disqe sportive 19 inch
-📌 Gomat Continental CrossContant te blera me fature tek Contintenal. 90% te reja
-📌 Pedana anesore
-📌 Liber Sherbimesh ne Shqiperi (Mercedes –Benz) + Liber sherbimet per kilometrat jashte shtetit ne Mercedes Benz
-📌 Bagazhi mbyllje me thithje
Shitet per arsye emigrimi!!!!!!!!

Cmimi 10 500€ shume pak i diskutueshem!! Makine private, jo tregu.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim