OKAZIONNNNNNNN !! ML 280 !! MUNDESI NDRIMI !!!

Shitet nga: ML 280 Sot 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: ML-Class / Mercedes-Benz
Modeli: ML 280
MAKINA ESHTE ME LTRA DERI NE MARS 2020..
SUPER GJENDJE MOTORIKE DHE XHENERIKE..
FULL OPSION..NO COMENT...
SHUM E MBAJTUR..SHUM E PASTER..PA ASNJE GERVISHJE....GOMA TE REJA
PER ME SHUM INTERES TEL...
0674322273
WATSAP...VIBER
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim