Mercedes benz Gle //AMG 2016 full option OKAZION

Shitet nga: Bojken Dje 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

39 900 EUR

Viti: 2016
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: GLE-Class / Mercedes-Benz
Modeli: GLE 350
Mercedes Benz GLE 350 BLUETEC SUPER FULL OPTIONS ME SIGURACION TE PAGUAR GATI PER TARGA 90 mij km TE CERTIFIKUARA DHE ME GARANCN NGA MERCEDES BENZ DERI NE 120 mij km viti fund 2016 sport paket 4 matic DISTRONIC ECO AIR MATIC 2987cc ngjyre gri kamio automatik steptronic marsha f1 +/- ne timon , LOOK //AMG disqe 20 goma te reja Full opsion buton start/stop dyert hapen mbyllen me gisht pa perdorur fare pultin bagazhi hapet mbyllet me buton serdile me memorie fryrje/cfryrje ngrohje para dhe mbrapa tavan xhami panoramic sensor parkimi para mbrapa kamer parkimi 360*klima fener full led intelligent light system stopa led timon me ngrohje me dridhje kur kalon ne vizat e bardha sistem frenimi automatik (distronic) pasqyra me trekendesha sinjalizues bokse haman AUX MP3 e shum opsione te tj Makina eshte ne super gjendje shume e paster dhe full options Cmimi 40 000€ i diskutueshem Me mundesi nderrimi ( me nderrim cmimi ndryshon) cel 0693919667
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim