Super Gl 350 Diesel Black 6+1 Bezhe kamer F1 Full

Shitet nga: fieri Sot 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

16 500 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: GL-Class / Mercedes-Benz
Modeli: GL 350
Sapo Ardhur Mercedes-Benz GL 350 Bluetec- Viti prodhimit 2011- 7-Vende- Disqe Goma te reja t Motorr 2987 cc ( nuk e kap taksa e luksit ). Xhama te zinj origjinale- Kilometra origjinale- 2-Celesa me pult- Hapje/mbyllje dyersh me prekje- Ndezje Start/Stop- Sensor parkimi para& mbrapa- Kamera mbrapa- Fener Mbi Kseno Posht Me Led Bagazier Sallon mershine Bexh Shum te Paster Si te Reja Plus Ngrohje 2-Baxha Xhami- Makina eshte me doganen e Paguat Mund te behet Dhe Me Nderrim
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim