MERCEDES E CLAS 280 VITI 2005. MOTOR EVO

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: BLESADRI Sot 14:20 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë makinë për 26 530 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 900 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: E-Class / Mercedes-Benz
Modeli: E 280
E CLAS 280 VITI 19-12-2005. I SAPO ARDHUR. DALE NE QARKULLIM NE 2007. MOTOR EVO. PA TAKS LUKSI . AVANGARD. SUPER GJENDJE. CMIMI 6300 EURO. MUNDESI NDRIMI. MUNDESI FINANCIMI DHE ME KESTE MUJORE . ME DOGANE TE PAGUAR. GATI PER TARGA
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim